Bauch Jan (Praha 1898 - 1995 Praha)
Portrét muže, signováno vlevo nahoře Jan Bauch, na zadní straně s věnováním Příteli Zárubovi Jan Bauch 1979, olej/plátno, 65 x 50 cm, rám (Šm)
05.03.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 45.000,-
CZK 50.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 36.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |